Kış aylarına girdiğimiz bu günlerde 2016/2017 trendlerine göz atmakta fayda var. Sezon yaklaşırken erkek modasında neler ön planda, neler trend olacak bu yazıda birlikte göz atalım..

Takım Elbiselere Spor Dokunuşlar

Bu sezon erkek modasında takım elbiselerde spor dokunuşlar ön planda. Bunun için ne yapmak gerekiyor, takım elbise ile birlikte spor parçalar kullanarak takım elbise havasını biraz yumuşatıyoruz. Mesela, takım elbisenizin altına spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Ya da bizim tercihimiz ceket içine giyilen bir tshirt ile spor görünümü yakalamak.

spor takım elbise trendi

Desenli Kazaklar

Erkek modasında bu sezon desenli kazaklar favori parçalar arasında. Bazı desenler çok klasik ve sade olmakla beraber bazıları oldukça renkli ve cesur görünüyor. Genellikle günlük olarak tercih edilen kazaklar bazen bir ceket içine giyilerekte farklı bir tarz yakalanabilir. Kış aylarının vazgeçilmez parçaları olan kazakları bu sezon desenli giymeyi deneyin. 🙂

desenli-kazak-modelleri

Trençkotlar

Kadın modasında klasikler arasına giren trençkotlar bu sonbahar erkeklerde de çok popüler. Klasik diyede boşuna söylemiyoruz, her zaman asil ve şık olabileceğiniz bir parçadır trençkot. Erkekler fazla alışık olmasa bile trençkotun cazibesine daha fazla dayanamayacaklardır. Çoğu şeyle uyum sağlayan trençkotlar, kot ile spor bir görüntü, takımla klasik bir görüntü yakalayabileceğiniz harika bir parça.

 

Trençkot modelleri

Trençkot trendi

 

Bomber Ceket

Bomber ceket çılgınlığı devam ediyor. Kadınların gözde parçalarından biri olan bomber ceketlerin, spor giyinmeyi seven erkeklerin de favorisi olacağına eminiz. Bu ceketlerin türlü türlü çeşitleri var. Tarzınıza göre birini seçip, kendinize göre uyarlayarak hem spor hem de özenli görünebilirsiniz.

 

bomber-ceket-copy

 

Bu sezonda erkek modasında öne çıkan trendleri sizler için yazdık. Alışverişe çıkmadan önce doğru kıyafetleri seçmek için yazımıza mutlaka göz atın. Favori parçaları uygun fiyatlara bulabileceğiniz, büyük ilgi toplayan 212 Fırsat Garajı’nı kaçırmayın!

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.. 🙂

Posted by:212

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir