Dünyanın en klişe sorusudur: Boş zamanlarında neler yapıyorsun. Cevap genelde şöyle olur: Kitap okuyorum, müzik dinliyorum, bisiklet biniyorum. Soru hep aynı cevap hep aynı; nedir bu boş zaman değerlendirmenin önemi? Tüm resmi görüşmelerde bize bu soru niçin mutlaka sorulur bilemiyoruz ama boş zamanların nasıl değerlendirileceği hakkında epey bir fikrimiz var. ?

Sizi eğlencenin hiç bitmediği bir yerle tanıştıralım: 212 AVM! Gerçi siz zaten biliyorsunuzdur. ? Biz hemen hemen her hafta sonu gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizle eğlencenize eğlence katıyoruz. Peki 212 AVM’de başka neler yapılır? Bugünkü blogumuzda bahsettiğimiz boş zaman değerlendirme aktiviteleri sıralayacağız. 🙂

? Film İzlemenin Keyfi 212 AVM’de

Bahar geldi, en güzel filmler bir bir vizyona girmeye başladı. O zaman ne yapalım? Bilim kurgudan, komediye vizyondaki tüm güncel filmleri izlemek için arkadaşları toplayıp film izleyelim. ?

 

? Bir Tur Bowling Oynamaya Ne Dersin?

Bir bowling oyununun eğlencesi 10 yıl unutulmuyormuş. Biz biraz abartmış olabiliriz ama boş zamanı değerlendirmek için bowling oynamak harika bir öneri olabilir. Özellikle de yoğun rekabetli bir oyun oluyorsa, arkadaşlarınızla eğlencenin dibine vurursunuz.  ?

☕ Kahve Keyfi 

Hafta sonu en sevilenler çağırılır şöyle mis gibi bir kahve içmeye gidilir. Bir de tüm hafta birikmiş, konuşulacak konular birikmişse muhabbetin tadından yenmez.

? Playland Dünyasını Keşfetmeye Hazır mısın?

Minikler için top havuzları, zıpzıplar, büyükler için harika oyun konsolları! Daha neler var neler. ? Eğlenceye dair her şey playland’de seni bekliyor. Burada vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. ?

? Acıktın mı? O zaman 212 AVM Seni Bekliyor

Tüm hafta derslerden/işlerden çok yorulmuşsan, hafta sonu gelsin de artık rahat bir nefes alsam diyorsan çözüm belli! Eğlenceye giden yolu biliyoruz. Canın ne istiyorsa hem yemek hem de alışveriş keyfi için hiç durma 212 AVM’ye gel.  ??

? Fırsat Garajı 

Alışverişin en kaliteli ve indirimli hali Fırsat Garajı Etkinliği! Geçtiğimiz aylarda düzenlediğimiz Fırsat Garajı, yakın zamanda tekrar sizlerle olacak. Dünyanın en prestijli markalarının reyonları doldurduğu Fırsat Garajında indimli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayakkabıdan, çantaya; takım elbiseden, oyuncağa kısacası aklınızda ne varsa Fırsat Garajında sizlerle olacak. Bizi takipte kalın. ??

 

Posted by:212

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir